MARMARALOJİSTİK OTOMASYON SİSTEMİ

1 Bu Link'e tıklayarak adrese gidin.
2 Giriş yapın veya yeni hesap oluşturun.
3 Sistemimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorunuz için, lütfen bize iletisim@marmaralojistik.com adresine bir e-posta göndererek bize bildirin. Teşekkür ederiz!

DIRECT MARKETING

Direct Marketing, yani doğrudan pazarlama, dünyada kullanılan en etkili ve değerli pazarlama yöntemidir. Direct marketing firmanızın hedef kitlesi ile doğrudan, hiçbir aracı kurum kullanmadan iletişime geçmesidir.

Direct marketing, tüketici ile karşılıklı etkileşim içinde olan, çift yönlü bir pazarlama yöntemidir. Burada doğru yöntemleri kullanmanız halinde hedef kitleniz size mutlaka geri döner. Böylece hedef kitlenizin tepkisini ölçebilir pazarlama stratejilerinizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz.

Doğrudan postalama ile firma/ürün tanıtımı, tüketiciye gerilla yöntemleri ile yüz yüze mesajlar verilmesi sureti ile pazarlama, insertleme yöntemi ile pazarlama(local marketing), doğrudan satış veya ürün tanıtımları gerçekleştirerek kullanılabilecek çeşitli araçları barındırır. Tüketicinin bir kampanya broşürü ile marka ve lokasyon bilgisi edinmesi ve belli bir süreç içinde de firmanızın müşteri portföyüne katılması, tüketici ile kurabileceğiniz en güçlü etkileşim yöntemidir. Yine postalama yöntemi ile kişiye özel yapılan ataklar yoluyla hedef kişilerde marka ile bir bağlılık ve sadakat ilişkisi oluşturabilmesi olağanüstü bir pazarlama yöntemidir.

Direct Marketing - Marmara Lojistik

TEKLİF ALIN

Bir sonraki en iyi projemizi yapmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız!

TEKLİF ALIN

Bir sonraki en iyi projemizi yapmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız!

YUKARI