MARMARALOJİSTİK OTOMASYON SİSTEMİ

1 Bu Link'e tıklayarak adrese gidin.
2 Giriş yapın veya yeni hesap oluşturun.
3 Sistemimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorunuz için, lütfen bize iletisim@marmaralojistik.com adresine bir e-posta göndererek bize bildirin. Teşekkür ederiz!

BİZ KİMİZ ?

Temelleri 1994 yılında atılan Marmara Lojistik, 21 yılı aşan yolculuğunda, sektöründe değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye’nin en başarılı servis hizmeti üreten gruplarından biri haline geldi. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Marmara Lojistik, yakaladığı başarıyı tüm müşterileri ile en verimli süreçleri işleterek paylaşabilmek adına sürekli servis altyapısına yatırım yapmaktadır.

21 yıldır perakende sektörüne pazarlama destek ve uygulama hizmetleri ve lojistik servis hizmetleri sunan Marmara Lojisitik. Lojistik Servisler, Pazarlama Faaliyetleri ve Guerilla Marketing uygulamaları konusunda Türkiye çapında 44 ilde yerinde hizmet üretme kapasitesine sahiptir. Marmara Lojistik müşterilerine Pazarlama faaliyetleri konusunda entegre hizmetler sunmaktadır.

DAĞITIMDA PROFESYONELLİK

21 yıldır perakende sektörüne pazarlama destek ve uygulama hizmetleri ve lojistik servis hizmetleri sunan Marmara Lojisitik; Lojistik Servisler, Pazarlama Faaliyetleri ve Guerilla Marketing uygulamalarında Türkiye çapında 44 ilde yerinde hizmet üretme kapasitesine sahiptir.

KALİTE VE HİZMET

Marmara Lojistik, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor.
Ülkesi, müşterileri, ortakları, bayileri ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

OTOMASYON SİSTEMİ

Otomasyon sistemimiz sayesinde Türkiye'nin il,ilçe,mahallelerinin yaş, nüfüs, gelir vb. kırılımlarına göre dağıtım planlayabilir,
profesyonel ekibimiz tarafından incelenip onaylandıktan sonra online olarak takip edebilirsiniz.

HEDEF ve İLKELER

Marmara Lojistik, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterileri, ortakları, bayileri ve müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

Bu doğrultuda hedef ve ilkelerimiz;

MÜŞTERİLERİMİZ VELİNİMETİMİZDİR.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

DAİMA “EN İYİ” OLMAK, VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR.

Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

EN ÖNEMLİ SERMAYEMİZ, İNSAN KAYNAĞIMIZDIR.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Topluluğumuza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Marmara Lojistik’in kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

AMACIMIZ, SÜREKLİ GELİŞMEK İÇİN KAYNAK YARATMAKTIR.

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek üzere, sermayenin hakkı olan kârı hissedarlara sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.

ÜSTÜN İŞ AHLAKI VE DÜRÜST ÇALIŞMA İLKELERİNE UYMAK DÜSTURUMUZDUR.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

GÜCÜMÜZÜ ALDIĞIMIZ TÜRK EKONOMİSİNE, GÜÇ KATMAYI HEDEF ALIRIZ.

İştirakimizin ana ilkesi; Devletim ve ülkem var oldukça ben de varım. Müşterilerimiz kazanırsa biz de kazanırız, siz varsanız, hepimiz varız.

TEKLİF ALIN

Bir sonraki en iyi projemizi yapmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız!

TEKLİF ALIN

Bir sonraki en iyi projemizi yapmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız!

YUKARI